رویه های ارسال سفارش

ما به شما زمان آرامش و صرفه جویی در هزینه هایتان را هدیه می دهیم .

روش های ارسال

بعد از ثبت سفارش واحد پشتیبانی صابرکالا اقدام به بسته بندی کالای مورد نظر و تحویل ان به واحد ارسال میگردد. توجه داشته باشید بسته ای که تحویل شما می گردد، می بایست لیبل امنیتی صابرکالا را داشته باشد.

ارسال سفارشات ، سفارشاتی که به صورت آنلاین پرداخت شوند و بعضی از کالاها که از قبل مشخص شده اند، رایگان می باشد.

آماده سازی و ارسال فـوری ( ارسال با پیک در شهــرتهران)

کالاهایی که وزن انها زیر ۲۰ کیلو هست

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت ۱۴ ثبت شوند، حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد تحویل داده می‌شوند.

نتیجه تصویری برای لوگو تیپاکس

سفارشات ثبت شده در آن روز تحویل تیپاکس می گردد و ظرف ۲۴ تا ۷۲ ساعت (با توجه به مسافت) تحویل شما می گردد. هزینه تیپاکس بر اساس وزن کالا و فاصله جغرافیایی و توسط شرکت تیپاکس محاسبه و منظور می گردد.

نکات:

ـ تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان می شود.( هم اکنون غیرفعال می باشد )

ـ پس از پردازش سفارش و تحویل به تیپاکس، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

ـ در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق تیپاکس، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

باربری برای خرید های عمده با وزن بار سنگین و به در خواست مشتری می باشد. در این روش کالا به‌ صورت پسکرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا ۲۴ ساعت، شهرهای دور ۴۸ ساعت و شهرهای خیلی دور تا ۷۲ ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد. مشتری باید پیش ازانتخاب این گزینه استعلام لازم را از پشتیبانی فروشگاه از طریق تماس با شماره تلفن …………….. به عمل آورد.